30 stycznia 2022 r.

4 Niedziela zwykła

 

  1. We Środę – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli M.B. Gromnicznej. Msze św. w kościele o godz. 9.30 i 17.00, w kaplicach w Filipach i Mierzwinie o 8.00, w Lizie o 11.00. Poświęcenie Gromnic będzie na każdej mszy św. Świece niech będą zabezpieczone przed kapaniem wosku. Można je nabyć w zakrystii. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, taca będzie przeznaczona na cele wspólnot zakonnych w naszej diecezji.

 

  1. We czwartek wspomnienie św. Błażeja – patrona chorób gardła. Po mszy św. wieczornej będzie poświęcenie świec i specjalne błogosławieństwo nimi.

 

  1. W I Piątek miesiąca msze św. w kościele o godz. 7.30 i 17.00. Nabożeństwa w kaplicach: w Filipach i Mierzwinie o godz. 9.00 i w Lizie o 11.00.

 

     4. W sobotę wspomnienie św. Agaty. Po mszy św. wieczornej poświęcenie chleba i wody ku jej czci.