1 sierpnia 2021 r.

18 niedziela zwykła

 

  1. Począwszy od jutra zapraszamy do Pielgrzymowania Duchowego w tzw. Grupie Srebrnej. Każdego dnia przez okres Pielgrzymki Drohiczyńskiej po mszy św. o 7.30 będziemy gromadzić się przed obrazem M.B. Częstochowskiej na wspólne modlitwy pielgrzymkowe. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej w tym czasie w kaplicach i domach rodzinnych. Zapisy są w zakrystii.

 

  1. Wczoraj gościliśmy Białostocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Bóg zapłać za przygotowany posiłek. We wtorek 3 sierpnia przy kościele ok. godz. 15.20 odpoczynek będzie miała pielgrzymki rowerowej ok. 150 osób

 

  1. W piątek będzie liturgiczne święto Przemienienia Pańskiego i I piątek miesiąca. Msza św. w naszym kościele będzie o godz. 9.00. Spowiedź Tylko przed mszą św.

 

  1. W przyszłą niedzielę wszystkie msze św. w naszej parafii będą już o stałych godzinach.

 

  1. Pan Kościelny będzie zbierał składkę na pensję 50 zł. od rodziny, gdzie dotychczas jej nie złożono w tym tygodniu w następujących miejscowościach: wtorek od godz. 9.00 Pierzchały, Bagińskie Stare i Nowe, Bogusze, Górskie, Gawiny, Trzeszczkowo, Budlewo, Moskwin; środa od godz. 9.00 Zalesie; czwartek od godz. 9.00 Filipy i od 12.00 Topczewo

 

  1. Pan kościelny przyjmuje zapisy na pielgrzymkę do Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Łagiewnik, która jest planowana w dniach 13-14 sierpnia.