03 stycznia 2021 r.

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. We środę – 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. w naszej parafii będą w porządku niedzielnym, podczas nich będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na Misje.

2. W przyszła niedzielę będzie obchodzone Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu liturgicznego Narodzenie Pańskiego. W naszej tradycji czas śpiewania kolęd trwa do M.B. Gromnicznej.

3. W 2020 r w naszej parafii Sakrament Chrztu św. przyjęło 22 dzieci, do I Komunii św. przystąpiło 15 dzieci.     Ksiądz Biskup Piotr Sawczuk udzielił Sakramentu Bierzmowania 23 osobom. Sakrament Małżeństwa zawarło 15. Na naszym cmentarzu grzebalnym zostały pochowane 52 osoby.