22 listopada 2020 r.

34 Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj błogosławimy opłatki na stół wigilijny. W najbliższych tygodniach Pani Organistka będzie je roznosiła w parafii zbierając ofiary – 50 zł od rodziny co stanowi jej wynagrodzenie za pracę w naszym kościele i kaplicach w niedziele i święta. W tym tygodniu będzie następujący harmonogram: od godz. 13.00 w poniedziałek – Olędzkie, środa – Mierzwin Mały i Duży, czwartek – Olszewo i Olszewek, piątek – Pierzchały, Bagińskie Stare i Nowe i Kożuszki, w sobotę od godz. 10.00 – Godzieby i Falki. Opłatki można też nabywać u P. Organistki po mszach św. w kościele.

1. W przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele Adwent i Nowy Rok Liturgiczny

1. Caritas Diecezji Drohiczyńskiej wzorem lat ubiegłych organizuje akcję „Od serca”. Dzisiaj są do wzięcia torby, które napełniamy produktami spożywczymi, środkami czystości i w następną niedzielę składamy je w zakrystii. Produkty można też przynosić w innych opakowaniach.