8 listopada 2020 r.

32 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godz. 15.00 na naszym cmentarzu grzebalnym będzie procesja żałobna, której nie było w dniu Wszystkich Świętych i Różaniec za zmarłych a po nim możliwość poświęcenie nowych krzyży nagrobnych. Łaskę odpustu zupełnego w tym roku można zyskiwać przez cały listopad nawiedzając cmentarze.

1. Dzisiaj po mszach św. będzie zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołom prześladowanym.

1. We środę Święto narodowe Rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.30. Będzie również msza św. o godz. 17.00. Na naszych domach wywieśmy flagi narodowe.

1. W sobotę o godz. 17.00 będzie sprawowana msza św. w intencji zmarłych kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz dobrodziejów parafii.

1. Zachęcam do nabywania kalendarzy na przyszły rok cegiełki wsparcia WSD w Drohiczynie.