27 września 2020 r.

26 niedziela zwykła

1. Dzisiaj po mszach św. są zbierane ofiary do puszek funkcjonowanie Centrum informacyjne naszej diecezji.

1. Rozpoczęliśmy dzisiaj doroczną Adorację Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. będzie wystawienie i adoracja do godz. 12.00. Zachęcamy do indywidualnego udziału.

28 września , poniedziałek

9.30 – MSZA ŚW. I ADORACJA

Adorują mieszkańcy miejscowości: Budlewo, Falki, Filipy, Koćmiery, Wypychy, Zdrojki, Moskwin, Łukawica, Sieśki, Wólka Zaleska, Zalesie.

12.00 MSZA ŚW. I ADORACJA

Adorują mieszkańcy miejscowości: Gawiny, Górskie, Kamienny Dwór, Ignatki, Liza Stara, Olędzkie, Olszewo, Olszewek, Topczewo, Trzeszczkowo

18.00 MSZA ŚW.

29 września, wtorek – Odpust

9.30 – MSZA ŚW. I ADORACJA

Adorują mieszkańcy miejscowości: Bagińskie Nowe i Stare, Godzieby, Kożuszki, Mierzwin Duży i Mały, Pierzchały, Wólka Pietkowska

12.00 – MSZA ŚW. ODPUSTOWA I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

1. We czwartek rozpoczyna się miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. Różaniec w kościele będzie o godz. 17.30 a po nim msza św.

1. W I Piątek miesiąca msze św. w kościele o 7.30 i po Różańcu. Nabożeństwa w kaplicach: o 9.00 w Mierzwinie i Filipach i o 11.00 w Lizie.

1. W przyszłą niedzielę, w Łukawicy będą obchody 157 rocznicy pacyfikacji wsi i wypędzenia mieszkańców na Sybir. Msza św. polowa przy pomniku w Łukawicy będzie sprawowana o godz. 12.00. Z racji tej uroczystości nie będzie mszy św. o godz. 12.00 w kościele i w kaplicy w Lizie.