30 sierpnia 2020 r.

22 niedziela zwykła

 

  1. Od jutra będą msze św. wieczorne o godz. 18.00.

 

  1. We wtorek rozpoczęcie Roku Szkolnego. Na mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców a przede wszystkim uczniów. Dowóz dzieci będzie tak jak w ubiegłym roku, tylko o godzinę później.

 

  1. W tym tygodniu będzie I Piątek miesiąca msze św. w kościele o godz. 7.30 i 18.00. Nabożeństwa i spowiedź w kaplicach: w Filipach i Mierzwinie o 9.00, w Lizie o 11.00. Nie będzie wizyt u chorych.

 

  1. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 9.30 dziękować będziemy Panu Bogu za tegoroczne plony i dar chleba przeżywając dożynki parafialne. Podtrzymujmy nasze tradycje przynosząc do kościoła wieńce dożynkowe. Z racji na epidemię nie będzie dzielenia się chlebem. Zapraszamy w tym dniu do kościoła parafialnego wszystkich parafian na wspólne dziękczynienie i procesję eucharystyczną. Nie będzie mszy św. w kaplicach. Dożynki diecezjalne będą w tym roku w Jabłonnie Lackiej 12 września.