16 sierpnia 2020 r.

20 niedziela zwykła

1. Dzisiaj po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanych w Bejrucie.

1. Jutro rozpocznie się Nowenna przed Uroczystością M.B. Częstochowskiej i odpustem w naszej parafii.

1. Tegoroczne dożynki diecezjalne będą 12 września w Jabłonnie Lackiej. Proszę by wieniec z naszej parafii przygotowali mieszkańcy wsi Olędzkie.

1. Ksiądz Biskup odwołał z funkcji wikariusza naszej parafii Ks. Sylwestra Falkowskiego i przeniósł go do parafii konkatedralnej w Sokołowie Podlaskim. Ks. Sylwestrowi składamy serdeczne Bóg zapłać za dwa i pół roku posługi w naszej parafii. Od przyszłej niedzieli nowym wikariuszem będzie Ks. Radosław Wiechnik, który ostatnio pracował w parafii M.B. z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim.