02 sierpnia 2020 r.

18 niedziela zwykła

  1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Caritas diecezjalną a w przyszłą niedzielę na prace remontowe w naszej parafii.

 

  1. Zachęcamy do włączenie się w dzieło Duchowego Pielgrzymowania. Po mszy św. o 7.30 modlimy się przed obrazem M.B. Topczewskiej. Zachęcamy do modlitwy w kaplicach i domach rodzinnych odmawiając Różaniec.

 

  1. We czwartek będzie liturgiczne święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. w kościele parafialnym będzie o godz. 9.00.

 

  1. W I Piątek miesiąca nabożeństwa będą tylko w kościele parafialnym o godz. 7.30 i 18.00.

 

  1. Zapowiedzi:

 

  1. Wójt Gminy Wyszki informuję, iż trwające prace przy budowie nowej stacji hydroforowej będą trwać jeszcze około miesiąca. Do tego czasu będzie niskie ciśnienie wody i jej niedobory. W związku z tym zwraca się z prośbą by podlewanie ogródków lub napełnianie zbiorników miało miejsce w dzień do godziny 15.00.

 

  1. Z gospodarstwa w Maleszach uciekło 6 jałówek, gdyby ktoś je widział błąkające się prosimy o wiadomość.