14 czerwca 2020 r.

11 niedziela zwykła

 

  1. Trwa Oktawa Bożego Ciała, codziennie po mszy św. o godz. 18.00 są Nieszpory i procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich do udziału: dzieci młodzież i dorosłych. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. mają obowiązek uczestniczenie w tych o nabożeństwach w ramach duchowego przygotowania się do przyjęcia po raz pierwszy Pana Jezusa.

 

  1. We czwartek zakończenie Oktawy poświęceniem kwiatów i ziół. Msza św. będzie odprawiona w intencji tych, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało i ich rodzin.

 

  1. W piątek 19 czerwca będzie liturgiczna uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w kościele o godz. 7.30 i 18.00. Jest to święto patronalne Straży Honorowej. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

 

  1. W piątek po mszy św. wieczorowej będzie spotkania dla kandydatów do Bierzmowania. Sakramentu tego udzieli naszej młodzieży Ksiądz Biskup 26 września.

 

  1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.