3 maja 2020 r.

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych w kościele po mszy św. o godz. 18.00, jak i odprawiania ich w rodzinach.

 

  1. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień modlitw o powołania.

 

  1. Jutro w liturgii wspomnienie św. Floriana patrona strażaków. Zapraszamy do modlitwy w intencji strażaków, szczególnie z naszej parafii na nabożeństwach majowych.

 

  1. W piątek będzie Uroczystość św. Stanisława Bp. i M. głównego patrona naszej parafii i odpust. Msze św. w tym dniu będą o godz. 9.30, 12.00 i 18.00. Ze względu na istniejące ograniczenia nie będzie sumy odpustowej i procesji Eucharystycznej. W tym dniu na terenie naszej parafii nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

 

  1. Ze względu na rygory związane ze stanem epidemii nie będzie w tym roku nabożeństw poświęcenia pól z procesjami w miejscowościach. Msze św. w intencji dobrych urodzajów i mieszkańców wiosek mogą być odprawiane w kościele lub kaplicach. Prosimy Radnych z poszczególnych miejscowości o ustalenie terminów.