19 kwietnia 2020 r.

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

  1. Od jutra obowiązują nowe przepisy dotyczące ilości wiernych w kościołach i kaplicach. Jedna osoba na 15 m/2 tzn. że w naszym kościele może w czasie nabożeństw przebywać do 50 osób. Dotyczy to niedziel i dni powszednich. Proszę nie przekraczać dopuszczalnych norm. Pozostali mogą uczestniczyć poza kościołem, zachowując odpowiednie odległości i jak dotychczas, w transmisjach liturgii w mediach. W niedziele w kościele parafialnym będzie dodatkowo msza św. o godz. 8.00. W kaplicy w Mierzwinie msza św. niedzielna będzie w soboty o godz. 19.00. Zapraszamy też w soboty na mszę św. o godz. 18.00, będzie to msza św. niedzielna, po niej Nowenna do M.B. Topczewskiej z prośbą o ustanie epidemii.

 

  1. Rozpoczyna się dzisiaj Tydzień Miłosierdzia, pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym w tych trudnych czasach.