22 marca 2020 r.

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

  1. Trwa stan epidemii w Polsce apelujemy do zastosowania polecanych środków bezpieczeństwa. Biskupi Polscy podtrzymują dyspensę od udziały we mszy św. niedzielnej warunkiem jest udział w niej poprzez środki przekazu. W kościołach zgromadzenia wiernych nie mogą przekroczyć 50 osób. Zachęcamy do usilnej modlitwy indywidualnej i rodzinnej w intencji ustania epidemii, jej ofiar i służby zdrowia. W ciągu dnia jest otwarty przedsionek kościoła, wejście środkowymi drzwiami, zachęcamy do adoracji indywidualnej.

 

  1. Kto nie uczestniczył w rekolekcjach naszych parafialnych a chciałby skorzystać z sakramentu spowiedzi jest taka możliwość codziennie przed mszą św.

 

  1. We środę będzie w liturgii Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, msze św. w naszym kościele o godz. 9.30 i 17.00, taca przeznaczona będzie na Fundusz Ochrony Życia. W tym dniu rozpoczyna Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Kto by chciał się w nie włączyć odpowiednie foldery są na stoliku za ławkami.

 

  1. Wzorem lat ubiegłych zbieramy ofiary na kwiaty i dekorację Groby Pańskiego. Prosimy aby tą sprawą, tradycyjnie zajęli się członkowie KŻR z poszczególnych miejscowości.