1 marca 2020 r.

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkopostnych, które są w naszym kościele: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00, po niej msza św. Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o godz. 9.30. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny. Zapraszamy również w soboty na mszę św. wieczorną i Nowennę do M.B. Częstochowskiej

 

  1. W tym tygodniu I Czwartek, I piątek i I Sobota miesiąca. W I piątek msze św. w kościele o godz. 7.30 i 17.00 (po Drodze Krzyżowej). Nabożeństwa w kaplicach: Filipy i Mierzwin 8.00, Liza o 11.00. Chorych odwiedzamy po nabożeństwach w kaplicach i od godz. 14.00.

 

  1. We czwartek 5 marca do godz. 15.00 na parkingu przed kościołem będzie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Dochód przeznaczony na potrzeby misji prowadzonych przez siostry zakonne w Afryce.

 

  1. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na misje „Ad gentes”

 

  1. Wójt Gminy Wyszki i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na koncert z okazji Dnia Kobiet 8 marca o godz. 14.00 w Domu Kultury w Wyszkach. Wystąpią: Kapela i Męski Chór z Suraża. W drugiej części będą porady i Konsultacje zdrowotne oraz kosmetyczne. Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia.