2 lutego 2020 r.

4 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj w godzinie Apelu Jasnogórskiego o 21.00 zapraszamy wszystkie rodziny do wspólnej modlitwy wg. porządku zamieszczonego w folderach kolędowych.

1. Jutro w liturgii będzie wspomnienie św. Błażeja patrona chorób gardła. Po mszy św. wieczornej będzie specjalne błogosławieństwo.

1. We środę wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy. Po mszy św. o godz. 17.00 będzie poświęcenie wody chleba ku jej czci.

1. W I Piątek miesiąca msze św. w kościele o godz. 7.30 i 17.00. W kaplicach będą nabożeństwa i spowiedź: Filipy i Mierzwin o godz. 9.00 w Lizie o godz. 11.00. Chorych odwiedzać będziemy po nabożeństwach w kaplicach i od godz. 14.00.

1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św.

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na nasz kościół: 1000 zł od anonimowych darczyńców i 900 zł od uczestników pogrzebu (zamiast kwiatów) śp. Barbary Budzisz. Zakupiony został z tych ofiar katafalk pod trumnę w czasie pogrzebów.

1. Na stoliku z gazetami jest bezpłatna gazetka „Ziarno Dobroci” Caritas naszej diecezji.