26 stycznia 2020 r.

 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. W najbliższą niedzielę – 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, czyli M.B. Gromnicznej. Podczas mszy św. będzie poświęcenie Gromnic. Można je nabyć w zakrystii. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na cele wspólnot zakonnych w naszej diecezji.

 

  1. Na spotkaniu Rady Parafialnej ustalono, iż podczas mszy św. pogrzebowych będą zbierane ofiary na tacę, tak jak ma to miejsce w większości parafii. Z tych ofiar odprawiane zostaną dwie intencje mszalne: w 7 i 30 dzień po śmierci, a pozostała część przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarza – wywóz śmieci. Jedną tacę w miesiącu zbierać będziemy na cele inwestycyjne w naszej parafii.

 

  1. W tym tygodniu będzie I Sobota miesiąca – nabożeństwo maryjne po mszy św. wieczornej o godz. 17.00.

 

  1. Redakcja „Niedzieli” przesyła nam jeden egzemplarz gazety więcej. Gdyby ktoś chciał dołączyć do stałych prenumeratorów serdecznie zachęcamy. Miesięczna opłata w tym roku wynosi 70 zł.