10 listopada 2019 r.

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dzisiaj po mszach św. zbierane będą ofiary do puszek dla Kościołów prześladowanych. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na WSD w Drohiczynie.

 

  1. Jutro 11 listopada, 101 Rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w int. Ojczyzny będzie w naszym kościele o godz. 9.30, przed nią montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Będzie też msza św. o godz. 12.00.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowanie państwu Reginie i Franciszkowi Falkowskim z Falk za ofiarowanie do naszego kościoła pięknej puszki do przechowywania Najświętszego Sakramentu.

 

  1. Wójt Gminy Wyszki informuje, że w dniach 23 i 30 listopada w poszczególnych miejscowościach będzie zbierana folia po sianokiszonce, big-bagi, worki po nawozach i plastikowe bańki. Szczegółowe informacje w Urzędzie Gminy, u sołtysów i w gablotce przy kościele.