27 października 2019 r.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. 1 listopada w piątek – uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w kościele będzie o godz. 9.00. O godz. 11.00 będzie sprawowana msza św. za wszystkich zmarłych na cmentarzu grzebalnym, po niej bezpośrednio procesja żałobna po cmentarzu. Po skończonej procesji będzie możliwość poświęcenia nowych nagrobków. Apelujemy, szczególnie do kierowców, o zachowanie porządku i ostrożności. Podporządkowanie się poleceniom porządkowych i parkowanie we wskazanych miejscach. Samochody proszę pozostawiać na parkingach przy kościele.W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

 

  1. 2 listopada w sobotę wspomnienie Wszystkich Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w kościele będą o godz. 9.00 i 11.00. Po mszy św. o godz. 11.00 będzie procesja żałobna na cmentarz i modlitwy za zmarłych. Wypominki będą czytane pół godziny przed Mszami św. w Dzień Zaduszny i przed mszą św. wieczorną w dni powszednie przez miesiąc listopad.

 

  1. Frekwencja na mszach św. w ubiegłą niedzielę wynosiła:    w kościele na mszy św. o godz. 9.00 – 320, 12.00 – 190,    Kaplice” Mierzwin – 48, Filipy – 81 i Liza – 85.W niedzielnych mszach św. wzięło udział 40% parafian.

 

  1. Po mszy św. harcerze będą zbierać ofiary do puszek na ratowanie życia 30-letniej Anny Puczko chorej na białaczkę.