6 października 2019 r.

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj w Łukawicy będą obchody 156 rocznicy pacyfikacji wsi i wypędzenia mieszkańców na Syberię. Msza św. przy pomniku będzie sprawowana o godz. 12.00.

 

  1. Jutro wspomnienie NMP Różańcowej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele w kaplicach i do modlitwy w rodzinach.

 

  1. Wczoraj w Siemiatyczach odbył się 26 Festiwal piosenki religijnej i patriotycznej. Naszą parafię reprezentowała Karolina Dziemian uczennica kl VI i zajęła drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy Karolinie i jej rodzicom. Dziękuję p. Organistce za jej przygotowanie.  Zapraszamy dzieci i młodzież od klasy I szkoły podstawowej do śpiewania w naszej scholii parafialnej. A chłopców do służby ministranckiej.

 

  1. W przyszłą niedzielę po mszy św. będzie spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

 

  1. Wójt Gminy Wyszki i Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na III Gminny Dzień Seniora, który będzie w świetlicy w Topczewie w dniu 23.10.2019 o godz. 10.00. Zapisy W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wyszkach do dnia 15.10.2019 r.