29 września 2019 r.

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik – Miesiąc Różańca św. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30. Po nich będzie msza św. W niedziele po mszy św. o 9.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowe w kaplicach i w rodzinach.

 

  1. W przyszłą niedzielę 6 października, w Łukawicy będą obchody 156 rocznicy pacyfikacji wsi i wypędzenia mieszkańców na Sybir. Msza św. polowa przy pomniku w Łukawicy będzie sprawowana o godz. 12.00. Z racji tej uroczystości nie będzie mszy św. w kościele o godz. 12.00 i w kaplicy w Lizie. Zapraszamy parafian do udziału w tej uroczystości i oddaniu hołdu i czci wszystkim bohaterom i męczennikom zesłanym na katorgę.

 

  1. W tym tygodniu będzie I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W I Piątek nabożeństwa w kościele o godz. 7.30 i 17.30. W kaplicach: Filipy i Mierzwin o godz. 9.00 i w Lizie o 11.00. Nie będziemy odwiedzać chorych ponieważ jest spowiedź i odpust św. Franciszka w Domanowie.