8 września 2019 r.

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Bóg zapłać mieszkańcom Olszewka za reprezentowanie naszej parafii wczoraj na dożynkach diecezjalnych w Wyszkach.

 

  1. We czwartek w Serpelicach Będzie diecezjalne spotkanie młodzieży. Informacje i zapisy u ks. Sylwestra.

 

  1. W sobotę Obchodzona będzie 80 rocznica bitwy pod Olszewem. Uroczystości rozpoczną się mszą św. przy pomniku o godz. 12.00. O godz. 19.00 będzie rekonstrukcja bitwy i zakończenie Apelem poległych o godz. 20.00.                                                                                                                                                                                               W tym dniu w święto liturgiczne Podwyższenia Krzyża św. organizowana jest ogólnopolska Polska pod Krzyżem. W naszej parafii połączymy te dwa wydarzenia w Olszewie. Zatroszczmy się o stan krzyży przydrożnych

          Msze św. będą w kościele o godz. 7.30, nie będzie mszy św. o godz. 18.00.

 

  1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie organizacyjne spotkanie dzieci klas III przed I Komunią św. i młodzieży klasy VIII przed Bierzmowaniem z rodzicami.