25 sierpnia 2019 r.

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dzisiaj od godz. 13.00 na placu parafialnym będzie Festyn Charytatywny na rzecz poszkodowanej w wyniku pożaru rodziny z Lizy Starej. Podczas imprezy zapewnione zostaną liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych a w godzinach wieczornych odbędą się występy znanych zespołów muzycznych. Ponadto swoje stoiska zaprezentują firmy angażujące się w pomoc poszkodowanym. Zapraszamy wszystkich parafian oraz gości do wzięcia udziału w festynie

 

  1. Jutro Uroczystość M. B. Częstochowskiej, w naszej parafii odpust. Uroczysta suma odpustowa sprawowana będzie o godz. 11.00. Po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci do sypania kwiatków. W tym dniu dla pracujących będzie msza św. o godz. 18.00.

 

  1. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 9.30 dziękować będziemy Panu Bogu za tegoroczne plony i dar chleba, przeżywając dożynki parafialne. Podtrzymujmy tradycje przynosząc do kościoła wieńce dożynkowe. Z racji na dożynki w tym dniu nie będzie mszy św. w kaplicach.

          Dożynki diecezjalne będą w Wyszkach 7 września.

 

 

  1. W związku z deszczową pogodą w minionym tygodniu nie były możliwe prace przy przygotowaniu zrębki. Jeśli będzie odpowiednia pogoda to zapraszam we wtorek i środę.