2 czerwca 2019 r

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie Święto Dziękczynienia. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

 

  1. Nabożeństwa w I Piątek Miesiąca w kościele o godz. 7.30 i 18.00, w kaplicach Mierzwin i Filipy o godz. 9.00 i w Lizie o 11.30. Chorych odwiedzamy od godz. 14.00.

 

  1. W przyszłą niedzielę będzie Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa Nowenna przed tą uroczystością.

 

  1. W niedzielę następną obchodzony będzie dzień patrona Szkoły w Topczewie i święto rodziny. Msza św. będzie w kościele o godz. 11.00 a później dalsza część uroczystości na terenie szkoły. W tym dniu w Lizie Starej będą uroczystości w związku z 76 rocznicy stoczonej tam bitwy, Msza św. i modlitwy za poległych o godz. 14.00.