26 maja 2019

VI Niedziela Wielkanocna

  1. Zakończyliśmy w tym tygodniu nabożeństwa błogosławienia pól. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, ołtarzyki i złożone ofiary.

 

  1. W poniedziałek, wtorek i środę kwartałowe dni modlitwo o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

 

  1. Chcemy już przygotowywać zrębkę na przyszły sezon grzewczy naszego kościoła. Proszę mieszkańców Godzieb, Ignatek, Osówki o pomoc we wtorek o godz. 9.00, trzeba co najmniej dwunastu mężczyzn. Gałęzie są w lesie w Godziebach.

 

  1. W tym tygodniu kończą się nabożeństwa majowe a rozpoczynają się czerwcowe.

 

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu będzie obchodzona uroczystość odpustowa w kaplicy w Mierzwinie. W związku z tym ulegną zmianie godziny sprawowania mszy św. w naszej parafii: o godz. 8.00 – kaplice Filipy i Liza, w kościele 9.30 i 11.00 i suma odpustowa w Mierzwinie o 12.00.

 

  1. Święto Dziękczynienia w naszej Ojczyźnie będzie w przyszłą niedzielę. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

 

  1. Centrum Kultury w Wyszkach organizuje w dniach 17-18 czerwca wycieczkę do Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Częstochowy. Zapisy w Wyszkach