12 maja 2019 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. We czwartek święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski i kaplicy w Lizie. Uroczysta msza św. odpustowa ku czci tego świętego w Lizie, będzie w sobotę o godz. 11.00. W tym czasie będzie miało miejsce pobłogosławienie nowych schodów i wejścia do kaplicy.

1. W przyszłą niedzielę w naszym kościele podczas mszy św. o godz. 9.30 będzie uroczystość I Komunii św. Spowiedź dla dzieci, rodziców, chrzestnych w piątek od godz. 16.30.

W latach przyszłych I Komunia św. w naszej parafii będzie w stałym terminie tj. w trzecią niedzielę maja.

1. Nabożeństwa poświęcenia pól w tym tygodniu:

–  poniedziałek      godz. 11.00 – Mierzwin Duży i Mały

godz. 14.00 – Bogusze, Kożuszki, Nowe i Stare Bagińskie, Pierzchały

–  środa                godz. 11.00 – Gawiny

godz. 14.00 – Koćmiery, Wypychy

–  czwartek          godz. 11.00 – Górskie, Trzeszczkowo

godz. 14.00 – Ignatki

–  piątek               godz. 11.00 – Filipy

godz. 14.00 – Falki, Zdrojki

1. W przyszłą niedzielę w Wyszkach będzie obchodzony Gminny Dzień Papieski, na który zaprasza Szkoła im Jana Pawła II w Wyszkach. Program jest na tablicy ogłoszeń