7 kwietnia 2019 r

5 NIEDZIELA Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza 5 niedziela W. Postu rozpoczyna okres Pasyjny. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Męki Pańskiej czyli Palmową. Uroczysta liturgia z procesją z palmami będzie podczas mszy św. o godz. 9.30. Zapraszamy szczególnie dzieci, będą niespodzianki.

W niedzielę palmową o godz. 19.00. zapraszamy wszystkich parafian na Drogę Krzyżową ulicą Szkolną i na cmentarzu grzebalnym. Proszę zabrać ze sobą lampiony.

1. Chorych, którzy chcą przyjąć sakramenty św. przed świętami będziemy odwiedzać we środę 10 kwietnia od godz. 14.00. Prosimy o zgłaszanie chętnych.

1. Wspólnota Nowej Ewangelizacji organizuje wzorem lat ubiegłych nocną Drogę Krzyżową z Brańska do Topczewa w dniu 12 kwietnia, rozpoczęcie w Brańsku o godz. 21.00.

1. W dniach 14,15 i 16 czerwca będzie 34 Ogólnopolska Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej do Częstochowy. Zapisy przyjmuje Pan Bogusz.

1. Caritas Diecezjalna wzorem lat ubiegłych rozprowadza czekoladowe baranki na stół wielkanocny. Można je nabywać w zakrystii w cenie 5 zł.

1. We czwartek 11 kwietnia na parkingu przed kościołem będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego, samochód będzie odbierał elektrośmieci o godz. 9.00. Dochód przeznaczony będzie na akcje charytatywne.