31 marca 2019 r

3 NIEDZIELA Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po mszy św. o 9.30 spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św. O godz. 15.00 będzie Adoracja Krzyża prowadzone przez młodzież i scholę.

1. We środę 14 r. śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II.

1. W tym tygodniu I Piątek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwa pierwszopiątkowe w kościele o godz. 7.30 i 17.00, w kaplicach: w Mierzwinie i Filipach o 9.00, w Lizie o 11.30.

1. Chorych, którzy chcą przyjąć sakramenty św. przed świętami będziemy odwiedzać we środę 10 kwietnia od godz. 14.00. Prosimy o zgłaszanie chętnych i nie odkładanie na inne terminy.

1. Wspólnota Nowej Ewangelizacji organizuje wzorem lat ubiegłych nocną Drogę Krzyżową z Brańska do Topczewa w dniu 12 kwietnia, rozpoczęcie w Brańsku o godz. 21.00.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar do kościoła – specjalną puszkę do rozdawania Najświętszego Sakramentu w czasie Mszy św. polowych.

1. W tym tygodniu pan kościelny kontynuować będzie zbieranie składki.

1. Caritas Diecezjalna wzorem lat ubiegłych rozprowadza czekoladowe baranki na stół wielkanocny. Można je nabywać w zakrystii w cenie 5 zł.