3 NIEDZIELA ZWYKŁA 27 stycznia 2019 r.

 

  1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru.

 

  1. W tym tygodniu nabożeństwa w I Piątek miesiąca w kościele o godz. 7.30 i 17.00, w kaplicach Mierzwinie i Filipach o 9.00 oraz w Lizie o 11.30. Odwiedzać chorych będziemy od godz. 14.00.

 

  1. W sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w kościele o godz. 9.30 i 12.00 w kaplicach w Mierzwinie i Filipach o godz. 8.00 w Lizie o 11.00. Poświęcenie gromnic na każdej mszy św. Gromnice można nabyć w zakrystii w cenie 2 zł. Po mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie kolędowe w remizie członków wszystkich ruchów i wspólnot naszej parafii (Radę Parafialną, Kółka Żywego Różańca, Straż Honorową, Chór i scholę liturgiczną, ministrantów i lektorów, KSM i inne). W tym dniu będzie obchodzony Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na cele wspólnot zakonnych w naszej diecezji. W godzinie Apelu Jasnogórskiego o 21.00 zapraszamy wszystkie rodziny do wspólnej modlitwy wg. porządku zamieszczonego w folderach kolędowych.

 

  1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców.