25 listopada 2018

34 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

 

  1. Dzisiaj błogosławimy opłatki na stół wigilijny. W najbliższych tygodniach Pani Organistka będzie je roznosiła w parafii zbierając ofiary – 50 zł od rodziny, co stanowi część jej wynagrodzenia za pracę w naszym kościele.

 

  1. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w najbliższą sobotę po mszy św. o godz. 17.00.

 

  1. W niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Nabożeństwo adoracyjne w I Niedzielę miesiąca będzie po mszy św. o godz. 9.30 a później spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

 

  1. Caritas Diecezji Drohiczyńskiej wzorem lat ubiegłych organizuje akcję „Od serca”. Dzisiaj są do wzięcia przygotowane torby, które napełniamy produktami spożywczymi, środkami czystości i w następną niedzielę składamy w kościele w zakrystii. Gdyby zabrakło toreb, można dary złożyć w innych opakowaniach. Zebrane produkty zostaną rozdane potrzebującym w naszej diecezji.