7 października 2018

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Są one odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, po nich jest msza św. W niedziele po mszy św. o godz. 9.30. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do przewodniczenia modlitwom poszczególne grupy: w poniedziałki – KŻR, wtorki – kandydaci do bierzmowania, we środy – KŻR, we czwartki – dzieci, w piątki – Straż Honorowa, w soboty – młodzież. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kaplicach i domach rodzinnych.

1. Dzisiaj w Łukawicy będą obchody 155 rocznicy pacyfikacji wsi i wypędzenia mieszkańców na Sybir. Mszę św. o godz. 12.30 będzie sprawował nasz Ks. Bp. Tadeusz Pikus. Z racji tej uroczystości nie będzie mszy św. w kościele o godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w tych obchodach i oddaniu Hołdu i czci naszym bohaterom i męczennikom.

1. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.30 będzie obrzęd przyjęcia kandydatów do służby ministranckiej. W tym dniu w naszej Ojczyźnie będzie obchodzony Dzień Papieski.