30 września 2018

1. Jutro rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc Różańca św. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30. Po nich będzie msza św. W niedziele po mszy św. o godz. 9.30. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do przewodniczenia modlitwom poszczególne grupy: w poniedziałki – KŻR, wtorki – kandydaci do bierzmowania, we środy – KŻR, we czwartki – dzieci, w piątki – Straż Honorowa, w soboty – młodzież. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kaplicach i domach rodzinnych.

2. W przyszłą niedzielę, 7 października, w Łukawicy będą obchody 155 rocznicy pacyfikacji wsi i wypędzenia mieszkańców na Sybir. Mszę św. o godz. 12.30 będzie sprawował nasz Ks. Bp. Tadeusz Pikus. Z racji tej uroczystości w przyszłą niedzielę nie będzie mszy św. w kościele o godz. 12.00 i w kaplicy w Lizie. Zapraszamy wszystkich do udziału w tych obchodach i oddaniu Hołdu i czci naszym bohaterom i męczennikom.

3. Również w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.30 będzie poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

4. W tym tygodniu jest I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.  W I Piątek msze św. w kościele o 7.30 i 18.00. W kaplicach: o 9.00 Mierzwin i Filipy, o 11.00 – Liza. Od godziny 14.00 będziemy odwiedzali chorych w domach.

5. Wójt Gminy Wyszki i Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Wyszkach zapraszają na II Gminny Dzień Seniora 18 października 2018 r. godz. 10.00, Informacje są na tablicy ogłoszeń.