9 września 2018

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Mierzwina Dużego i Małego za zrobienie wieńca i reprezentowanie naszej parafii na dożynkach diecezjalnych w Sadownem. Dziękujemy mieszkańcom wiosek, którzy z wieńcami uczestniczyli w naszych parafialnych dożynkach w ubiegłą niedzielę.

1. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Tydzień wychowania.

1. W piątek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to też diecezjalny dzień młodzieży w Serpelicach. Chętni do wyjazdu niech się zgłaszają do ks. Sylwestra. Na ten dzień nasz Ks. Biskup udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.

1. W sobotę wspomnienie NMP Bolesnej.

1. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 9.30 będzie pobłogosławienie tornistrów i przyborów szkolnych a po mszy św. spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św.

1. Posługę kościelnego w naszym kościele, od ubiegłego tygodnia pełni pan Sławomir Grabowski. Życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy dla dobra naszej wspólnoty parafialnej.

1. Wójt Gminy Wyszki zaprasza na warsztaty szkoleniowe pt. „ Bądź Eko – włącz oszczędzanie. Będą poruszane m.in. tematy: jak czytać rachunki za energię elektryczną, jak ograniczyć zużycie energii, kolektory słoneczne, termomodernizacja budynków. Spotkanie będzie 10 września w świetlicy w Topczewie od godz. 19.00. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.