2 września 2018

1. Wójt Gminy Wyszki zaprasza dzisiaj po mszy św. na dożynki gminne w Wyszkach.

1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Na mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły, rodziców a przede wszystkim wszystkie dzieci i młodzież szkolną. Godziny dowozu uczniów będą takie jak w ubiegłym roku. Dyrekcja szkoły w Wyszkach informuje, że nowy rok szkolny rozpocznie się tam mszą św. w kościele o godz. 8.00. Potem uczniowie przejdą do szkoły, gdzie będzie dalsza część uroczystości. Rozkład jazdy autokarów szkolnych taki jak w ostatnim tygodniu przed wakacjami.

1. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Msze św. w kościele o 7.30 i 18.00. W kaplicach o 9.00 Mierzwin i Filipy o 11.00 – Liza. Od godziny 14.00 będziemy odwiedzali chorych w domach.

1. W sobotę święto liturgiczne Narodzenia N.M.P. – Matki Bożej Siewnej. Msze św. w kościele o godz. 9.30 i 18.00, w kaplicach w Filipach i Lizie o 8.00. Podczas każdej mszy św. będzie poświęcenie ziarna siewnego. W tym dniu będzie obchodzona 79 Rocznica bitwy pod Olszewem. Uroczystość rozpocznie się mszą św. o godz. 12.00 przy pomniku. Zachęcamy wszystkich parafian do udziały w tych obchodach.

1. Msze św. w niedziele w naszym kościele będą o godz. 9.30 i 12.00 ( nie o 12.30). W dni powszednie o 7.30 i 18.00.

1. Składam serdeczne Bóg zapłać panom za ścięcie i przygotowanie drzewa na remont pokrycia dachu budynku gospodarczego. Panu właścicielowi tartaku w Topczewie dziękuję za gratisowe potarcie desek i krokwi.