Ogłoszenia 4 lutego 2018

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Decyzją Księdza Biskupa, Ks. Sylwester Falkowski został mianowany wikariuszem Parafii Topczewo. Bardzo serdecznie Go witam i życzę, aby posługa kapłańska, którą będzie pełnił, przynosiła błogosławione owoce oraz dawała wiele satysfakcji.
  2. 5 lutego, w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszach św. – błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
  3. 6 lutego, we wtorek – wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników japońskich.
  4. 10 lutego, w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  5. 11 lutego, w przyszłą niedzielę – we wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z LourdesŚwiatowy Dzień Chorego.
  6. Również, 11 lutego, w przyszłą niedzielę o godz. 12.30 – spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  7. Zmarli w miesiącu styczniu:

–  2 stycznia: Helena Bogusz z Bogusz, 94 lata;

-23 stycznia: Bożena Rafałowicz z Ostródy (pochodząca z Zalesia), 64 lata.

Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie. A światłość wiekuista, niechaj im świeci!