Ogłoszenia 14.01.2018

1. Dzisiaj, o godz. 16.00, w remizie strażackiej, odbędzie się spotkanie opłatkowo-kolędowe dla wszystkich grup parafialnych (także dla Rady Parafialnej). Serdecznie zapraszamy!
  2. Porządek kolędy na najbliższy tydzień:

– 15 stycznia, poniedziałek:

– od godz. 12.00: Budlewo/Kożuszki (nie przysyłać pojazdu)

– od godz. 15.30: Mierzwin Duży (przysłać pojazd)

– 16 stycznia, wtorek:

– od godz. 10.00: Koćmiery/Wypychy/Ignatki (nie przysyłać pojazdu)

– od godz. 15.00: Nowe Bagińskie/Stare Bagińskie/Pierzchały (przysłać pojazd)

– 17 stycznia, środa:

– od godz. 10.00: Łukawica (nie przysyłać pojazdu)

– od godz. 14.00: Ostrówek/Moskwin/Górskie (przysłać pojazd)

– 18 stycznia, czwartek:

– od godz. 10.00: Kamienny Dwór (nie przysyłać pojazdu)

– od godz. 12.00: Wólka Pietkowska (przysłać pojazd)

– 19 stycznia, piątek:

– od godz. 10.00: Godzieby/Osówka (dwóch księży, nie przysyłać pojazdu)

– 20 stycznia, sobota – Topczewo (nie przysyłać pojazdu):

– od godz. 10.00: ul. Mazowiecka i Sadowa

– od godz. 10.00: ul. Starowiejska, Dolna, Bielska, Szkolna i Brańska.

1. 17 stycznia, we środę – wspomnienie św. Antoniego, opata.
  2. Również, 17 stycznia, we środę, pod hasłem: „Pokój! Pokój dalekim i bliskim” (Iz 57, 19), w Kościele katolickim w Polsce obchodzony będzie XXI Dzień Judaizmu. Będziemy modlili się w intencji dialogu i pojednania katolicko – żydowskiego.
  3. W dniach 18 – 25 stycznia, pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą” (Wj 15, 6), będziemy obchodzili Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. 19 stycznia, w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  5. 21 stycznia, w przyszłą niedzielę – Dzień Babci, a 22 stycznia – Dzień Dziadka. Za wstawiennictwem św. Anny i św. Joachima, dziadków Pana Jezusa, modlimy się w intencji babć i dziadków.
  6. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

Bartosz Perkowski, kawaler, zam. w Łapach, par. Św. Piotra i Pawła w Łapach i Aneta Woźniak, panna, zam. w Moskwinie, par. tut. – zapowiedź pierwsza.

Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.