Ogłoszenia 12.11.2017

1. 13 listopada, w poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  2. Również, 13 listopada, w poniedziałek, odbędzie się trzecia i ostatnia część wizytacji kanonicznej naszej parafii, którą przeprowadzi J. E. Ksiądz Biskup prof. Tadeusz Pikus, Biskup Drohiczyński.

Program wizytacji będzie następujący:

– godz. 9.45 – powitanie na granicy parafii w Olędzkich;

– godz. 10.00 – spotkanie w Szkole Podstawowej w Topczewie;

– godz. 12.00 – spotkanie w zakładzie produkującym elementy do zniczy w Falkach;

– godz. 15.00 – spotkanie z Radą Parafialną;

– godz. 16.00 – modlitwy za zmarłych na cmentarzu parafialnym;

– godz. 17.00 – Msza św. na zakończenie wizytacji z udziałem grup parafialnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w wizytacji, a szczególnie do modlitwy za zmarłych na cmentarzu i w Mszy św. na zakończenie wizytacji.

1. 16 listopada, we czwartek – święto Najświętszej Maryi Panny  Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  2. 17 listopada, w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  3. 18 listopada, w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, a zarazem patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W związku z tym, zapraszamy młodzież z naszej parafii (nie tylko z KSM) na Mszę św. o godz. 18.00.
  4. 19 listopada, w przyszłą niedzielę, po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek celem wsparcia Rodziny Państwa Kuczabów z Zani, którym niedawno spalił się dom.
  5. Informujemy, że przy parkingu, przy ulicy Brańskiej została ustawiona toaleta, wydzierżawiona przez parafię.