Ogłoszenia 8.10.2017

  1. Dzisiaj, o godz. 15.00, na plebanii – spotkanie Rady Parafialnej.      
  2. 13 października, w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  3. 14 października, w sobotę – Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy wychowawców, nauczycieli i pracowników szkolnych na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na nabożeństwo różańcowe, które będzie ofiarowane w ich intencji. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie także dzieci, młodzież i rodziców, aby wspólnie modlić się w jakże ważnej spawie edukacji.
  4. Jeszcze raz, zachęcamy do nabywania obrazu Matki Bożej Topczewskiej. Kopia jest bardzo dobrej jakości, malowana techniką komputerową na płótnie naklejonym na deskę, oprawiona w piękną ramę. Obraz jest w dwóch formatach: mniejszy kosztuje 100 zł/szt., większy – 250 zł/szt. Cena spada w przypadku większej ilości zamówień.
  5. Jeszcze raz informujemy, że w zakrystii można nabyć kalendarze ścienne na 2018r. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Kalendarze są w cenie 5 zł za sztukę.
  6. Prosimy, aby osoby, które zarezerwowały terminy Mszy św. na 2018 r. w najbliższych tygodniach podały intencje w jakich mają być odprawione.
  7. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

Damian Sakowicz, kawaler, zam. w Wólce Zaleskiej, par tut. i Justyna Katarzyna Dobrogowska, panna zam. w Sierakowiźnie, par. Wniebowzięcia NMP w Łubinie Kościelnym – zapowiedź druga.

Gdyby, ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.