Ogłoszenia parafialne 27.08.2017

1. Decyzją Księdza Biskupa Ks. Tomasz Przewoźny, został mianowany wikariuszem Parafii Topczewo. Bardzo serdecznie Go witam i życzę, aby posługa kapłańska, którą będzie pełnił, przynosiła błogosławione owoce oraz dawała wiele satysfakcji.
  1. 28 sierpnia, w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  1. 29 sierpnia, we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  1. 31 sierpnia, we czwartek – Ogólnopolski Dzień „Solidarności”.
  2. 1 września, w piątek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy.
  1. Również, 1 września – pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św.: w kościele – o godz. 7.00 i o godz. 18.00, w Mierzwinie – o godz. 9.00, w Filipach i w Lizie – o godz. 11.00. Po Mszach św. – nabożeństwo wynagradzające.
    Od godz. 14.00 księża będą odwiedzali chorych z posługą sakramentalną.
  1. Także, 1 września, w piątek – 78.Rocznica wybuchu II wojny światowej, dzień modlitw o pokój i w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  1. Od 1 września zostaje wznowione odprawianie Mszy św. rano, o godz. 7.00.
  1. Kancelaria parafialna, od 1 września, będzie czynna w dni powszednie w godz. 8.00 – 9.00 i 16.00 – 17.15. W niedziele i święta – kancelaria nieczynna. W razie nagłej i uzasadnionej potrzeby (posługa dla chorych, pogrzeby, itp.) – kancelaria czynna o każdej porze.
  1. 2 września – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panna. Msze św. o godz. 7.00 i o godz. 18.00. Po Mszach św. – nabożeństwo maryjne.
  1. Również, 2 września, w sobotę, o godz. 19.00 w Godziebach zostanie odprawiona Msza św. w intencji dobroczyńców pielgrzymki białostockiej na Jasną Górę.
  1. 3 września – pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. Po sumie – nabożeństwo eucharystyczne.
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w niedzielę, 20 sierpnia, na spłatę raty kredytu, na termomodernizację kościoła. Zebranych zostało 4891 zł i tak: w kościele – 3848 zł, w Filipach – 442 zł, w Lizie 331 zł i w Mierzwinie -270 zł.