Ogłoszenia parafialne 16.07.2017

  1. 20 lipca, we czwartek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera.
  2. 22 lipca, w sobotę – wspomnienie św. Marii Magdaleny.
  3. Od 23-go do 30-go lipca będziemy przeżywać XVIII Tydzień św. Krzysztofa. W związku z tym w przyszłą niedzielę, 23 lipca, przed wspomnieniem dowolnym św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy. Dodatkowo, po sumie, na placu przy remizie strażackiej odbędzie się piknik dla motocyklistów, których serdecznie zapraszamy.
  4. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: –Artur Oleszczuk, kawaler, zam. w Lizie Starej, par. tut. i Emilia Szymborska, panna, zam. w Łukawicy, par. tut. – zapowiedź druga. Gdyby, ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.