Ogłoszenia parafialne 26.03.2017

  1. Zapraszamy wszystkich mężczyzn w nocy z 31 marca/1 kwietnia do indywidualnego przeżycia misterium męki i śmierci Jezusa Chrystusa. Będzie to można uczynić uczestnicząc w IV Drohiczyńskiej Nocnej Drodze Krzyżowej z Brańska do Topczewa. Do udziału zaproszeni są wszyscy mężczyźni, który pragną w ciemności i wyciszeniu przeżyć spotkanie z Ukrzyżowanym Chrystusem – Panem dnia i nocy. Będzie to dobry czas, aby nauczyć się powierzać Jezusowi wszelkie trudy, niedogodności oraz cierpienia. Droga Krzyżowa rozpoczyna się Mszą św. o godz. 21.00 w Brańsku. Szczegółowe informacje zostały podane na plakacie znajdującym się na tablicy ogłoszeń. Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  2. 1 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. – o godz. 7.00 i o godz. 18.00. Po Mszach św. – nabożeństwo maryjne.
  3. 2 kwietnia – pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. Po sumie – nabożeństwo eucharystyczne połączone z Gorzkimi Żalami.
  4. Przypominamy, że podczas Wigilii Paschalnej, w Wielką Sobotę, 15 kwietnia, odbędzie się uroczysta liturgia chrzcielna. Prosimy, aby w najbliższym czasie zgłaszać kandydatów do chrztu św.
  5. Prosimy, aby osoby, które nie należą już do scholii parafialnej przekazały dla swoich następców togi.
  6. W zakrystii można nabyć czekoladowe baranki wielkanocne. Dochód uzyskany z ich sprzedaży, będzie przeznaczony przez „Caritas” Diecezji Drohiczyńskiej na dożywianie dzieci z biednych rodzin. Baranki są w cenie 5 zł/szt.