Ogłoszenia parafialne 19.03.2017

  1. 20 marca, w poniedziałek – uroczystość liturgiczna św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. – o godz. 7.00 i o godz. 18.00. W tym dniu modlimy się w intencji mężczyzn.
  2. 24 marca, w piątek – dzień wspomnienia Misjonarzy Męczenników.
  3. 25 marca, w sobotę – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.  Ofiary zbierane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na Fundusz Obrony Życia. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest jednocześnie Dniem Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie życia od chwili poczęcia, aż do naturalnej śmierci. Podejmujemy też różnego rodzaju inicjatywy, których celem jest obrona życia. Jedną z takich form jest Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Zachęcamy do udziału w tej akcji. Szczegóły na ten temat będzie można znaleźć na specjalnie przygotowanych ulotkach, które zostaną przygotowane na sobotę i będą znajdowały się na stoliku za ławkami. Chętnych prosimy, aby zabrać je do domów, zapoznać się z ich treścią, a tych, którzy zdecydują się na duchową adopcję – o ich wypełnienie i przyniesienie w przyszłą niedzielę do kościoła.
  4. W nocy, z soboty na niedzielę, z 25 na 26 marca, przechodzimy na czas letni. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę, 26 marca, odbędzie się zbiórka ofiar na tacę, które będą przeznaczone na spłatę raty kredytu, na termomodernizację kościoła.
  6. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: –Paweł Zawadzki, kawaler, zam. w Godziebach, par. tut. i Paulina Hryniewicka, panna, zam. w Woronim, par. Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Bielsku Podlaskim – zapowiedź druga. Gdyby, ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.