Ogłoszenia parafialne 11.12.2016

  1. 13 grudnia, we wtorek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
  2. Również, 13 grudnia, we wtorek – 35.Rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Dzień modlitw za Ofiary stanu wojennego i całego systemu komunistycznego.
  3. 14 grudnia, we środę – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  4. 14, 16 i 17 grudnia, we środę, piątek i sobotę – kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  5. W dniach 15 i 16 grudnia, we czwartek i w piątek nie będzie Mszy św. porannych.
  6. Jeszcze raz, zachęcamy do udziału w akcji ŚWIĄTECZNA PACZKA. Polega ona na tym, aby zrobić prezent dla potrzebującego dziecka z naszej parafii. Na drzewku przy ołtarzu św. Antoniego zawieszone są serduszka, które należy wziąć ze sobą do domu. Na serduszkach wypisany jest wiek i płeć dziecka. Przygotowane paczki wraz z dołączonymi serduszkami prosimy dostarczyć do niedzieli, 18 grudnia na plebanię. Akcja jest całkowicie anonimowa. W razie pytań prosimy o kontakt z ks. Arkadiuszem.