Ogłoszenia parafialne 13.11.2016

  1. 16 listopada, we środę – święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  2. 17 listopada, we czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  3. 18 listopada, w piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  4. 19 listopada, w sobotę – wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.
  5. W przyszłą niedzielę, 20 listopada, ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.
  6. Również, w przyszłą niedzielę, 20 listopada o godz. 12.30 – spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  7. 17 listopada, we czwartek, za pośrednictwem Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, trafi do naszej parafii transport jabłek. Każda rodzina otrzyma skrzynkę tych owoców. Bardzo prosimy, aby dystrybucją jabłek zajęli się radni i sołtysi z poszczególnych miejscowości. Najpóźniej do wtorku, należy zgłosić się na plebanię, celem pobrania odpowiednich formularzy, sporządzenia list i omówienia szczegółów technicznych dystrybucji.
  8. Sakrament chrztu św., 29 października, przyjęła Julia Ejsymont z Wólki Pietkowskiej, córka Bartłomieja i Joanny.
  9. Zmarli w miesiącu październiku:

           –  8 października: Zofia Sienkiewicz z Osówki, 82 lata;

            -17 października: Wiktoria Śmietało z Wólki Pietkowskiej, 86 lat;

            -20 października: Eugenia Krasowska z Górskich, 86 lat.           

            Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie. A światłość wiekuista, niechaj im świe­ci!