Ogłoszenia parafialne 23.10.2016

  1. Zapraszamy na środę, 26 października, na godz. 10.00 (o ile nie będzie padać) – mieszkańców Zalesia i Wólki Zaleskiej do wspólnego sprzątania cmentarza. Dzięki temu, że w ubiegłych latach udało się zrobić gruntowne porządki, w bieżącym roku pozostało posprzątać stary-mały cmentarz i otoczenie wokół nowego cmentarza. Jednocześnie, w tym momencie, po raz kolejny, apelujemy do wszystkich, którzy robią porządki na grobach najbliższych, aby odpady sztuczne (szkło, plastiki, itp.) usuwać do kontenerów, a naturalne – w miejsce wyznaczone przy kontenerach.
  2. 28 października, w piątek – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to zarazem dzień imienin Biskupa Drohiczyńskiego.
  3. W nocy, z soboty na niedzielę, z 29 na 30 października, przechodzimy na czas zimowy. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.
  4. W przyszłą niedzielę, 30 października, odbędzie się zbiórka ofiar na tacę, które będą przeznaczone na spłatę raty kredytu, na termomodernizację kościoła.
  5. Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim organizuje w niedzielę, 30 października, „KIERMASZ”. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć stroiki na groby, wykonane przez niepełnosprawnych uczestników warsztatów i ich opiekunów. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany na integrację społeczną uczestników warsztatów. Taki sam kiermasz odbędzie się w poniedziałek, 24 października, w Urzędzie Gminy w Wyszkach.