Ogłoszenia parafialne 18.09.2016

  1. Dzisiaj, obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą wspieramy wszystkie media, aby troszczyły się o przekaz prawdy, były rzetelne i obiektywne. W sposób szczególny pamiętamy o mediach katolickich, a wśród nich o Radiu Maryja, Radiu Podlasie, Telewizji TRWAM i tygodniku „Niedziela”. Przy tej okazji zachęcamy do prenumeraty „Niedzieli”, gdzie m. in. w specjalnej wkładce podlaskiej znajdziemy aktualne wiadomości z życia diecezji. Prenumeratorów prosimy o systematyczne regulowanie należności.
  2. Również, dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
  3. 20 września, we wtorek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  4. 21 września, we środę – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  5. 23 września, w piątek – wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana.
  6. W przyszłą niedzielę, 25 września o godz. 12.30 – spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Obecność obowiązkowa!
  7. Również w przyszłą niedzielę, 25 września, odbędzie się zbiórka ofiar na spłatę raty kredytu na termomodernizację kościoła.
  8. Jeszcze raz informujemy, że można już zamawiać Msze św. na 2017 rok.
  9. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne na 2017 r. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Kalendarze są w cenie 5 zł za sztukę.