Ogłoszenia 14.08.2016

  1. 15 sierpnia, w poniedziałek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, czyli Matki Boskiej Zielnej. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  2. Również, 15 sierpnia, w poniedziałek, o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św.dziękczynno-błagalna w intencji wszystkich dobroczyńców, którzy przyczynili się do gościnnego przyjęcia Pielgrzymki Białostockiej.
  3. 16 sierpnia, we wtorek, odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Osoby, które zechcą pozbyć się tego typu odpadów, proszone są o ich dostarczenie na plac przy plebanii na godz. 9.00. Dzięki akcji prowadzonej przez firmę Green Office Ecologic w/w sprzętu można pozbyć się bezpłatnie.
  4. 17 sierpnia, we środę – wspomnienie św. Jacka, kapłana.
  5. 20 sierpnia, w sobotę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  6. Również, 20 sierpnia, w sobotę o godz. 19.00 w Godziebach zostanie odprawiona Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji wszystkich dobroczyńców Pielgrzymki Białostockiej.
  7. W przyszłą niedzielę, 21 sierpnia, odbędzie się zbiórka ofiar na tacę, które będą przeznaczone na spłatę raty kredytu, na termomodernizację kościoła.
  8. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:-Mirosław Mierzwiński, kawaler, zam. w Górskich, par. tut. i Agnieszka Wiktoruk, stanu wolnego, zam. w Niewinie Borowym, par. Św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach – zapowiedź druga. Gdyby, ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.