Ogłoszenia 07.08.2016

  1. W imieniu własnym i organizatorów Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do serdecznego i gościnnego przyjęcia pątników. Bóg zapłać za piękny przykład chrześcijańskiej gościnności! W intencji wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku w poniedziałek, 15 sierpnia, o godz. 12.30, zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna.
  2. 8 sierpnia, w poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera.
  3. 9 sierpnia, we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
  4. 10 sierpnia, we środę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  5. 11 sierpnia, we czwartek – wspomnienie św. Klary, dziewicy, m. in. patronki radia i telewizji.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w niedzielę, 31 lipca, na spłatę raty kredytu, na termomodernizację kościoła. Zebranych zostało 4471,50 zł i tak: w kościele – 3502,50 zł, w Mierzwinie – 340,50 zł, w Filipach – 340 zł i w Lizie – 288,50 zł.
  7. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Mirosław Mierzwiński, kawaler, zam. w Górskich, par. tut. i Agnieszka Wiktoruk, stanu wolnego, zam. w Niewinie Borowym, par. Św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach – zapowiedź pierwsza. Gdyby, ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.