15 września 2024 r.

24 niedziela zwykła

1. Dzisiaj przy pomniku w Olszewie będzie sprawowana Msza św. w 85 rocznicę bitwy. Po mszy św. będzie Apel Poległych. Nie będzie mszy św. w kościele o godz. 12.00.

1. Dzisiaj jest obchodzona w Kościele Niedziela środków społecznego przekazu. Po mszach św. będzie zbiórka ofiar do puszek na rzecz Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.

1. We środę liturgiczne święto św. Stanisława Kostki patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.

1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców przed I Komunią św.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na trwające prace remontowe w naszej parafii. Przy okazji pogrzebu śp. Stanisława Olszańskiego rodzina zwróciła się do uczestników pogrzebu, by zamiast kwiatów złożyć ofiary na nasz kościół. Przekazano kwotę 5110zł. Serdecznie dziękujemy.