25 sierpnia 2024 r.

21 niedziela zwykła

1. Od dzisiaj posługę wikariusza w naszej parafii będzie pełnił ks. Adam Pańczuk.

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj i jutro na tacę, które są przeznaczone na trwające prace remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary indywidualnie na ten cel.

1. Jutro Uroczystość M.B. Częstochowskiej a w naszej parafii odpust. Uroczysta suma odpustowa będzie o godz. 11.00. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. Pół godziny przed sumą rozpocznie się koncert organowy w wykonaniu P. Michała Dzierżka. Serdecznie wszystkich parafin i gości zapraszamy. Jutro będzie też msza św. o godz. 18.00 głównie dla osób pracujących zawodowo.

1. Od przyszłej niedzieli msze św. w kaplicach w tradycyjnych godzinach o godz. 8.00 Filipy i Mierzwin i o godz. 11.00 Liza.

1. Dożynki parafialne będą w niedzielę 8 września.