16 czerwca 2024 r.

11 niedziela zwykła

1. Dzisiaj w naszym dekanacie w Brańsku, mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów. Poszczególne parafie dekanatu mają wyznaczone swoje czuwania. Nasza parafia ma swój czas jutro, w poniedziałek, od godz. 7.30 do 9.00. Zapraszam do udziału wszystkich parafian. O zorganizowanie tego spotkania modlitewnego zwracam się z prośbą do Kółek Żywego Różańca. Program szczegółowy nawiedzenia w Brańsku znajduje się w gablotce przed kościołem.

1. W piątek będzie zakończenie Roku szkolnego. Zapraszamy na mszę św. o godz. 8.00 wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.

1. W przyszłą niedzielę w kaplicy w Filipach będzie obchodzony odpust ku czci św. Jana Chrzciciela. Msza św. w kaplicy będzie o godz. 11.00.